Брассер: вирок Сенцову та Кольченку суперечить вимогам ПАРЄ

  26 Серпня, 2015 09:58
  Президента ПАРЄ обурив вирок російського суду у справі громадян України.

  Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер заявила, що винесений вирок громадянам України судом в Російській Федерації суперечить резолюції ПАРЄ. Офіційна заява Брассер була опублікована на сайті ПАРЄ.

  Президент асамблеї зазначила, що у резолюції 2063 ПАРЄ закликала Росію скасувати незаконну анексію Криму, а також звільнити всіх полонених, серед яких мирні жителі, і в тому числі полонені, утримувані на території РФ.

  Рішення суду, за словами Брассер, явно суперечить вимогам ПАРЄ і тому вона закликала Росію дотримуватися своїх зобов'язань як держави-члена Ради Європи і звільнити всіх осіб, які були незаконно затримані після анексії Криму.

  Також Брассер зазначила, що вирок суду у справі Сенцова та Кольченка викликає занепокоєння щодо дотримання стандартів Європейської конвенції з прав людини.

  Нагадаємо, що раніше верховний представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні засудила російське правосуддя, яке винесло вирок у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка.

  Теги : Росія Олег Сенцов ПАРЄ Олександр Кольченко Брассер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів