БПП та "Народний фронт" можуть об'єднатись вже до кінця року

  13 Вересня, 2017 17:32
  Команди Порошенка і Яценюка домовляються про об’єднання в єдину партію заради збереження влади.

  Команди Петра Порошенка й Арсенія Яценюка вже кілька тижнів ведуть переговори про об'єднання в єдину партію задля участі у майбутніх виборах.

  Про це повідомляє УП, зазначаючи, що ядро нової політсили складуть генпрокурор Юрій Луценко, голова ВР Андрій Парубій, секретар РНБО Олександр Турчинов (який виступає ідеологом об’єднання), прем'єр Володимир Гройсман, глава МВС Арсен Аваков та, власне, Арсеній Яценюк – "Хоча в Парубія нібито є застереження, а участь Віталія Кличка, який формально очолює БПП, у новому проекті не визначена".

  При цьому наголошується: наразі переговори йдуть повільно і складно – "Хто має очолити новостворену партію, досі не домовились. У Яценюка виступають за те, щоб лідером був кандидат у прем'єри, а в БПП не виключають, що голів може бути кілька. Не вирішили навіть, на базі якої з політсил створювати партію. Спершу нібито запустять "громадський рух", а БПП і НФ у цей час почнуть об'єднувати місцеві осередки".

  Крім того, підкреслюється, часу для об’єднання лишилось обмаль: у БПП вважають, що якщо до Нового року об’єднатись не вдасться, "значить, не судилося" – "Спершу намагалися говорити так, щоб було дві сторони: Порошенко і БПП з одного боку, Яценюк і НФ – з іншого. Але так розмова далеко не пішла. Тепер кожен намагається вибити більше для себе".

  Як відомоГройсман хоче відсунути Порошенка на другий план.

  Теги : Гройсман Порошенко Арсен Аваков Арсеній Яценюк Віталій Кличко БПП Андрій Парубій Олександр Турчинов Народний Фронт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів