БПП продав депутатських мандатів щонайменше на $100 млн

  15 Грудня, 2016 11:24
  Під час парламентських виборів-2014 "спонсорські місця" у списку Блоку Петра Порошенка коштували від 5 до 10 млн доларів.

  На виборах до Верховної Ради в 2014 році "Блок Петра Порошенка" продав депутатських мандатів на щонайменше 100 мільйонів доларів.

  Про це в інтерв'ю програмі журналістських розслідувань "Слідство.Інфо" заявив заступник міністра інформаційної політики та член виборчого списку БПП Артем Біденко.

  Чиновник, наближений під час парламентської виборчої кампанії-2014 до штабу БПП назвав конкретну людину, яка відповідала за торгівлю місцями в списку і суми, за які продавалися мандати. Так звані "спонсорські місця" обходилися від 5 до 10 млн дол.

  "Продавати міг тільки Жванія. (Давид Жванія, - ред) ніхто цим не займався: ні Березенко, ні Ложкін... Продано було не так багато. 10-15, максимум - 20 місць в сотці", - зазначив Біденко.

  При цьому чиновник заявив, що саме таким чином в Раду пройшов Гліб Загорій, генеральний директор фармацевтичної компанії "Дарниця", якому мандат обійшовся в 10 млн доларів.

  Інформацію, отриману журналістами-розслідувачами від Артема Біденка, їм підтвердив і відомий підприємець Томаш Фіала. За його словами, саме за їхні гроші частково фінансувалася передвиборча кампанія БПП.

  Раніше народний депутат Олександр Онищенко заявив, що став депутатом від БПП за допомогою Порошенко, заплативши Давиду Жванії 6 млн доларів.

  Теги : корупція Верховна Рада БПП олександр онищенко Давид Жванія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів