БПП офіційно включила до свого складу Суслову, Кишкаря та Кривенка

  31 Березня, 2016 11:01
  В парламентській коаліції поповнення нардепами-вигнанцями з "Самопомочі".

  Фракція "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" включила до свого складу позафракційних депутатів Ірину Суслову, Павла Кишкаря та Віктора Кривенка.

  Про це повідомив нардеп з фракції БПП Сергій Лещенко на своїй сторінці в Facebook.

  "Вітаємо перших "тушок" у БПП. У четвер зранку заходжу на фракцію - сидять депутати Суслова, Кривенко та Кишкарь, обрані за списком "Самопомочі". Двоє останніх - з "квоти Гопко", яка вчора переконувала, що жодного тушкування не допустить", – написав нардеп.

  Лещенко зазначив, що рішення про включення у фракцію трьох нардепів не законне, оскільки було проігноровано рішення Конституційного суду, яке зобов'язує перебувати лише в тих партіях, за списком якої нардеп був обраний.

  Також Лещенко заявив, що на засіданні фракції Луценко ставив на голосування рішення про включення Суслової, Кишкаря та Кривенка до фракції, яке було "одноголосно" прийняте, але не поставив голосування для тих хто проти.

  Як повідомлялося, фракції "Блоку Петра Порошенка" та "Народного фронту" у Верховній Раді почали реалізовувати сценарій для збереження коаліції, за якого політсили будуть поповнюватись позафракційними нардепами та перебіжчиками.

  Теги : сергій лещенко БПП віктор кривенко Ірина Суслова Павло Кишкарь
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів