БПП і "Батьківщина" ділять між собою контроль над облрадами

  10 Листопада, 2015 17:10
  При чому, дерибан відбувається прямісінько в урядовій ложі парламенту.
  Сергій Березенко
  Фото з відкритих джерел
  Сергій Березенко

  БПП та "Батьківщина" прямо в парламенті домовляються про те, кому які дістануться обласні ради в країні.

  Відповідні перемовини представника БПП Сергія Березенка та "Батьківщини" Івана Кириленка сфотографував у Раді фотограф Богдан Бортаков.


  Фото: Богдан Бортаков, "Українські новини"

  Як видно на оприлюднених "Українськими новинами" фото, Березенко і Кириленко розписують посади голів облрад та їхніх заступників у всіх областях України.

  Зазначається, що в ході ранкового засідання 10 листопада Кириленко і Березенко усамітнились в урядовій ложі, де опрацьовували таблиці з підсумками виборів в 24 областях України.

  Після цього Березенко почав виписувати на аркуш, в яких областях крісла керівників облради віддаються БПП, а крісла першого заступника – "Батьківщині", і в яких, відповідно, навпаки.


  Фото: Богдан Бортаков, "Українські новини"

  На фото зафіксовано, що БПП отримала посади глав Львівської, Миколаївської, Одеської і Полтавської облрад. "Батьківщина" отримала Рівненську область.

  Крім того, у течці Кириленка лежить табличка з помітками навпроти 10 областей: Вінницької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Черкаської та Чернівецької, що свідчить про претензії "Батьківщини" на контроль над цими облрадами.

  І виходячи з того, що сьогодні Головою Київської облради стала Ганна Старікова, яка представляє фракцію "Батьківщина", БПП не заперечує проти цього.

  Теги : Батьківщина БПП облрада місцеві вибори Березенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів