БПП дивує реакція Квіташвілі на його звільнення

  2 Липня, 2015 14:58
  Голова фракції Юрій Луценко вважає, що грузинському очільнику МОЗу не вдалось провести швидкі реформи.
  Фото з відкритих джерел

  Міністру охорони здоров'я Олександру Квіташвілі не вдалося провести швидкі реформи у відомстві. Про це журналістам у парламенті розповів голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, передає кореспондент UA1.

  "Ми не наголошуємо на негайному звільненні Квіташвілі. Просто вважаємо, що подальша бездіяльність керівництва Міністерства охорони здоров'я є загрозою для мільйонів громадян. Спеціальна депутатська комісія, з усіх фракцій коаліції, заслухала керівників МОЗу і прийшла до висновку про повну бездіяльність і безлад в цьому міністерстві" – заявив Луценко.

  "При всій повазі до міністра, йому не вдалося провести швидкі реформи. Мене дивують його коментарі, що парламент, мовляв, не дає йому проводити важливі закони. Міністерство охорони здоров'я внесло один закон в грудні минулого року. Він не пройшов. Після цього жодних спроб законодавчих реформ в цій надзвичайно важливій галузі так і не було. Питання номер один: де закон про страхову медицину? Де, бодай, проект цього закону? Без цього про реформи в цій галузі просто не можливо говорити", - наголосив депутат.

  Нагадаємо, депутати президентської фракції рекомендували уряду звільнити Квіташвілі.

  Теги : квіташвілі відставка БПП Юрій Луценко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів