Боровик закликає захистити голосування в Одесі

  28 Жовтня, 2015 12:57
  Другий за чисельністю поданих голосів кандидат на посаду міського голови має докази фальсифікації протоколів.
  Олександр Боровик
  Фото з відкритих джерел
  Олександр Боровик

  Олександр Боровик, кандидат на посаду мера Одеси, якого оголошено таким, що програв виборчі перегони, закликає вийти на мітинг проти фальсифікації голосування та наводить конкретні приклади підробки протоколів.

  Боровик через Facebook закликав одеситів прийти до будівлі Окружного адміністративного суду. Цю акцію він назвав "Перше одеське попередження".

  Боровик розповів про один зі сфальсифікованих протоколів. 

  "...Спочатку була написана навпроти прізвища чинного мера цифра 306, яку потім рукою виправили на 506. Просто як першокласник – поставивши "гачок" зверху в інший бік, зробили з трійки п'ятірку. Тільки якщо дитина може це зробити по своїй наївності, ці пройдисвіти роблять свої фокуси цинічно. Таких порушень у нас зафіксовано близько 80. Або буде другий тур, в якому замість кумів в комісіях будуть волонтери, або будемо все перераховувати і переглядати з першого кола. Матеріали з порушеннями вже пішли в прокуратуру", – написав він.

  У штабі Боровика підтвердили, що мають понад 120 протоколів про порушення.

  Згідно з законом про вибори, у Боровика є 5 днів на опротестування результатів голосування. Однак, не чекаючи цього терміну, сьогодні міська територіальна комісія оголосила Геннадія Труханова переможцем виборів, зазначають у штабі.

  Боровик заявив журналістам, що його спостерігачами під час виборів зафіксовано велику кількість порушень.

  "Ці вибори дуже важливі для міста. Важливим є кожен голос. Ми виявили масове вкидання бюлетенів. Бачили "карусель"... Ми виявили підкуп виборців, коли роздавалося по 300 і 500 грн на дільниці 116. Ми побачили масові розбіжності в цифрах між дільничними протоколами на користь Труханова", – написав Боровик.

  Тим часом, міліція почала розслідування за фактами можливої фальсифікації на виборах в Одесі.

  Теги : Одеса саша боровик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів