Боровик йде з посади заступника голови Одеської ОДА

  4 Травня, 2016 18:13
  Попри те, він залишатиметься радником Саакашвілі.

  Саша Боровик заявив, що залишає посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації.

  Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук

  Звільнення пов'язане з набуттям чинності з 1 травня 2016 року нового закону про держслужбу, яким державним службовцям забороняється мати будь-яке громадянство крім українського.

  Боровик висловив свій жаль з приводу вказаної заборони, оскільки, на його думку, "це було б в інтересах України, якби Українці з діаспори могли допомагати країні свого народження без зайвих бюрократичних перепон".

  Водночас він зазначив, що залишається радником Саакашвілі та має намір більш активно продовжувати свою політичну діяльність.

  "...тепер я зможу ще більше сконцентруватися на роботі в Одеській міськраді, куди я був обраний 75 тисячами Одеситів, і де я є єдиним позафракційним депутатом. Зараз дуже важливо працювати там і бути альтернативою порочній системі, вибудуваній нинішнім мером. Я буду голосом нашої команди в міськраді та в Одесі", – підкреслив Боровик.

  За словами екс-заступника Саакашвілі, за минулий рік він заробив на своїй посаді 15 тис. 300 гривень. Ці гроші Боровик перерахує на потреби АТО.

  Нагадаємо, раніше Саша Боровик збирався піти у відставку через відсутність підтримки з боку президента Порошенка.

  Другий заступник Саакашвілі, Марія Гайдар, наразі ніяк не прокоментувала необхідність своєї відставки. Як повідомлялося раніше, Гайдар досі залишається громадянкою Росії, оскільки розпочату нею в серпні 2015 року процедуру відмови від російського громадянства досі не завершено.

  Теги : звільнення одеська область саша боровик Одеська облдержадміністрація закон про держслужбу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів