Боровик розповів, наскільки потужна мафія править Одесою

  24 Березня, 2016 10:30
  Мер Геннадій Труханов є, фактично, креатурою кримінального авторитета Олександра Ангерта, стверджує Боровик.
  Саша Боровик
  Фото з відкритих джерел
  Саша Боровик

  Радник голови Одеської ОДА Саша Боровик прокоментував недавню заяву свого керівника Михеїла Саакашвілі стосовно представника команди мера Одеси Геннадія Труханова Дмитра Палпатіна (Фісінчука).

  Як відомо, 16 березня Палпатін-Фісінчук виніс Боровика з залу засідань міськради після заяви останнього про фальсифікацію виборів в Одесі.

  Свій коментар з цього приводу Боровик розмістив на Facebook.

  Спочатку він навів цитату Саакашвілі про "знаменитого бандита 90-х років на прізвисько "Ангел" (Олександр Ангерт), який фактично керує Одесою. Саакашвілі підкреслив, що "Ангел" - "вбивця, який був засуджений за вбивство, який викрадав людей, пальці відрізав у викрадених людей".

  Мер Одеси Геннадій Труханов був керівником охорони Ангерта, нагадав очільник ОДА.

  Боровик просить про допомогу у боротьбі з мафіозним кланом Ангерта-Труханова.

  "Від себе додам, нам одним тут не впоратися. Ця мафія дуже сильна. Вони будували цей клан протягом 25 років. У них є своя армія, є зв'язки з центральним урядом і СБУ, є своя кишенькова опозиція, телеканали та медіа. Ми їм можемо скрутити шию тільки всім миром. Потрібна підтримка людей з усієї України, і того невеликого сегмента вільної преси і медіа, який є в країні", - написав після цього Боровик.

  Теги : Одеса саша боровик геннадій труханов
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів