Боротьба з корупцією для України все ще в пріоритеті - єврокомісар

  7 Грудня, 2015 15:17
  На тлі покращення економічного клімату в Україні лишається проблема корупції.
  Єврокомісар Йоханнес Ган
  Єврокомісар Йоханнес Ган

  Боротьба з корупцією в Україні залишається пріоритетом порядку денного.

  Про це заявив єврокомісар із питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханнес Ган на прес-конференції після засідання Ради асоціації Україна-ЄС.

  За його словами, в Україні спостерігається покращення економічного клімату, яке в подальшому може привабити інвесторів. Але боротьба з корупцією була і залишається пріоритетним для покращення ситуації в країні.

  У контексті тимчасового застосування з 1 січня 2016 року поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, єврокомісар підкреслив, що Європейська Комісія надала 55 млн євро для того, щоб підтримати малий бізнес і допомогти пристосуватися до змін, які пов`язані з новими можливостями доступу до європейського ринку.

  Також Брюссель має намір підтримувати і сільське господарство України. Окрім того, необхідна реформа державного управління, яку ЄС "повністю підтримує". 

  "Потрібен стратегічний підхід, який буде супроводжуватися необхідними законодавчими рамками. І я сподіваюся, що це законодавство буде ухвалено українським парламентом для того, щоб отримати необхідні умови", - додав єврокомісар.

  Теги : корупція ЄС Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів