Кілька сотень комуністів уже зібралися біля музею історії ВВВ у Києві

  1 Травня, 2015 11:38
  Серед них близько 30 осіб у білих бейсболках, на яких зображені прапори України та ЄС і напис "Єдність у різноманітті".

  Біля музею Великої Вітчизняної війни у Києві прихильники політичних сил лівого спрямування проводять мітинг з нагоди 1 травня. Уже з’явився і лідер КПУ Петро Симоненко, повідомляє УНІАН.

  Симоненко заявив, що заборони на проведення ходи прихильників КПУ Хрещатиком немає.

  Також Симоненко заявив, що йому, однопартійцям і прихильникам КПУ продовжують надходити погрози.

  Тим часом мітингувальники продовжують прибувати на площу перед музеєм. Зараз їх уже кілька сотень, серед них близько 30 осіб у білих бейсболках, на яких зображені прапори України та ЄС і напис "Єдність у різноманітті".

  Нагадаємо, КПУ подала заявку до КМДА про проведення 1 травня в центрі столиці святкування Міжнародного дня солідарності трудящих. Водночас керівництво столичної міліції запропонувало комуністам провести першотравневі заходи в іншому місці, оскільки в центрі Києва будуть організовані розваги для дітей.

  30 квітня Міністерство культури офіційно відмовило Департаменту суспільних комунікацій КМДА у погодженні проведення акції комуністів на території музею ВВВ 1 травня.

  Також 30 квітня радник голови СБУ Маркіян Лубківський заявив, що СБУ має у розпорядженні інформацію про намагання представників КПУ вчинити безлади під час акцій, які вони планують провести 1 травня у Львові, Чернігові, Києві, Вінниці.

  Теги : петро симоненко мітинг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів