Більшість українців упевнені, що Порошенко захотів оголосити воєнний стан для перенесення виборів

  11 Грудня, 2018 15:47
  Запровадження воєнного стану, на думку майже 70% громадян, є запізнілим рішенням – його потрібно було оголошувати ще у 2014-му.

  Більш ніж половина українців, а саме – 58% громадян, не підтримують рішення про запровадження воєнного стану в 10 областях з 26 листопада по 26 грудня.

  Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

  Так, 39% опитаних зовсім не підтримують таке рішення, 19% – швидше не підтримують. Натомість 33% українців підтримали оголошення воєнного стану: 21% – повністю підтримують, 12% – швидше підтримують. Ще 9% не змогли відповісти на запитання.

  Водночас більшість опитаних (69%) підтримують тезу, що запровадження воєнного стану є запізнілим рішенням і його потрібно було оголошувати ще у 2014 році після анексії Криму та початку воєнних дій на Донбасі.

  Крім того, майже дві третини опитаних (63%) припускають, що президент Петро Порошенко хотів запровадити воєнний стан в Україні на 60 днів з метою перенесення президентських виборів.

  При цьому більшість українців вважають, що запровадження воєнного стану приверне увагу світової громадськості до українсько-російського конфлікту (60%) й сприятиме запровадженню додаткових міжнародних санкцій проти Росії (55%).

  Опитування проводилося з 4 по 10 грудня 2018 року.

  Раніше повідомлялося, що 78,6% громадян України вважають винуватими у негараздах корумпованих державних діячів при владі.

  Теги : Порошенко воєнний стан опитування Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів