Більшість українців ще не відчули покращення – Порошенко про свої здобутки

  20 Вересня, 2018 11:49
  У зв’язку із цим, вважає президент, в суспільстві сформувалося відчуття глибокого незадоволення.

  Президент Петро Порошенко визнав, що йому не вдалося виконати багато зі своїх обіцянок і більшість українців поки що не відчули покращення якості життя.

  Про це він сказав, виступаючи зі щорічним посланням до Верховної Ради 20 вересня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Порошенко, зокрема, зазначив, що не вдалося завершити війну і відновити територіальну цілісність країни, через що Україна втратила 20%  промислового потенціалу.

  "Це спровокувало ефект доміно для всієї економіки… спричинило глибоку соціальну кризу. Ми вистояли й відновили зростання. Однак більшість українців поки що не відчули покращення добробуту, а рівень життя відновлюється повільно", – сказав він.

  Також, за словами президента, було допущено чимало прорахунків у кадровій політиці й темпи проведення реформ виявилися зовсім не такими, як очікувалося.

  "На фоні високих очікувань у суспільстві сформувалося відчуття глибокого незадоволення. Навіть з тих, хто впевнений, що країна просувається в правильному напрямі, чимало таких, хто вважає, ніби ми рухаємося зигзагоподібно", – додав Порошенко.

  Нагадаємо, президент Петро Порошенко напередодні висловився за те, щоб законодавчо врегулювати всі питання, пов’язані зі статусом української мови як державної.

  Теги : Верховна Рада Порошенко Петро Порошенко щорічне послання
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів