Білорусь не визнає українські ID-паспорти

  5 Березня, 2016 16:18
  У Держприкордонкомітеті Білорусі заявили, що паспорт громадянина України у вигляді ID-карти не дозволяє перетнути білоруський кордон.
  Фото з відкритих джерел

  Паспорт громадянина України у вигляді ID-карти наразі не розглядається як дійсний документ для перетину кордону Білорусі.

  Про це повідомила прес-служба Держприкордонкомітету Білорусі.

  "Українські громадяни помилково розраховують в'їхати на територію Білорусі за цими новими електронними документами. За чинною двосторонньою угодою між країнами від 2009 року про безвізові поїздки громадян, новий український паспорт у вигляді ID-картки не передбачений як документ для пропуску через державний кордон Республіки Білорусь", - йдеться в повідомленні.

  Крім того, наголошується: "Україна досі не ініціювала міжвідомчої процедури про визнання даних ID-карт в якості дійсного документа для перетину кордону в рамках безвізових поїздок", у зв'язку з чим у прикордонному комітеті Білорусі підкреслили, що "до врегулювання цих питань білоруська сторона може пропускати через кордон громадян України тільки за дійсними документами: закордонними паспортами (для власників ID-карт) і внутрішніми паспортами старого зразка (у паперовому вигляді)".

  Нагадаємо, влада планує ввести біометричні візи для іноземців з метою спрощення порядку оформлення віз для в'їзду до України.

  Теги : Білорусь паспорт Україна ID-картки закордонний паспорт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів