Білецький: Настав час вимести з вищих ешелонів влади не тільки людей Януковича, а й Порошенка

  15 Травня, 2019 15:20
  Лідер партії "Національний корпус" підкреслив, що Петро Порошенко гальмує проведення люстрації.

  Лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький заявив, що чинний президент Петро Порошенко та його оточення гальмують проведення люстрації.

  Про це Білецький написав у своєму телеграм-каналі, зазначивши, що розгляд закону "Про люстрацію" знову було відкладено Конституційним судом.

  "Конституційний Суд вдруге за місяць анонсує свій вердикт очищенню влади і в останню хвилину скасовує розгляд. Суд, нагадаю, перебуває під контролем чинного президента. Цинізм ситуації в тому, що пікетувати суд вийшли порохоботи, чий шеф планомірно вихолощував закон і виводив з-під нього своїх людей (ред.)", – підкреслив лідер партії "Національний корпус".

  За словами Білецького, протест прихильників Порошенка проти можливого скасування люстрації – це як бджоли проти меду. Він додав, що при бажанні чинна влада могла б засудити діячів часів президентства Віктора Януковича і в рамках чинного законодавства за реальні злочини.

  "І тим більше не призначала б їх знову на посади. Але такі закони потрібні для злодійкуватих шулерських режимів, яких не можна обмежити якось по-іншому. Ми будемо не просто захищати люстрацію, але й вимагати розширення рамок дії закону: прийшов час обмежувати на високих посадах не тільки людей Януковича. Настає час вимести з вищих ешелонів влади і кадри Порошенка. Тим більше, що нерідко це одні й ті самі кадри", – резюмував лідер партії "Національний корпус".

  Нагадаємо, адвокат президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Рудольф Джуліані засмучений наявністю в команді новообраного президента України Володимира Зеленського людей, яких "варто було б просто вигнати

  Теги : люстрація білецький Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів