Бідний і бездомний нардеп БПП забув задекларувати нерухомість родичів на 36 млн

  5 Грудня, 2016 17:04
  Порожня декларація Руслана Сольвара особливо загадково виглядає на тлі його активного бізнес-минулого.

  Журналісти виявили у родичів народного депутата з "Блоку Петра Порошенка" Руслана Сольвара нерухомості на десятки мільйонів гривень, яку він щороку забуває вписати до своєї декларації.

  Про це йдеться у розслідуванні "Наших грошей з Денисом Бігусом".

  Журналісти зауважують, що згідно з декларацією, кожного року справи нардепа ідуть кепсько, адже в ній немає ані житла, ані автівки, і живе Сольвар на депутатську зарплатню.

  Так у декларації за 2011 рік його дохід становив 24 тис. грн. У 2012 році нардеп отримав 3 млн грн, які одразу витратив. У 2013 році весь дохід складався із депутатської зарплатні та матеріальної допомоги, загалом 235 тис. грн. У 2014 році - 163 тис. грн зарплатні. Минулого року Сольвар задекларував лише 77 тис. грн.

  Згідно з вказаними даними даними, політик з 2012 року винаймає квартиру у Фастові. Однак, як виявилось, він там не проживає. За словами сусідів, справжня власниця квартири – співробітниця у одній із компаній нардепа.

  Журналісти довідалися, що його 82-річна мати, у минулому вчителька, володіє нерухомістю на 36 мільйонів гривень. Зокрема, на неї записана квартира в ЖК "Тріумф" (бізнес-клас, за 11 млн грн), квартира по вул. Гончара, 35 (бізнес-клас, за 7, млн грн). Має будинки в селі Рожівка у Київській області (18 млн грн), а також два офіси.

  "Наші гроші" зазначають, що порожня декларація нардепа дивно виглядає на тлі його бізнес-минулого. Адже до обрання народним депутатом від УДАРу в 2012 році він тривалий час займався бізнесом.

  Так, у 1997 році створив підприємство "Укрторгконтракт-С" (гуртова торгівля).

  У 1999 році - ТОВ "Укрзернотранс" (транспортно-експедиційні послуги).

  У 2001 був одним із співзасновників ТОВ "Укрзернотранс-К" (торгівля і перевезення). У 2004 вийшов зі складу, однак лишався комерційним директором фірми до обрання в парламент.

  Того ж року створив фірму ПП "Фреш Лайн" (діяльність транспортних агентств).

  Також із Сольваром пов’язують ще кілька фірм, наприклад ТОВ "Метрудтранс" (перевезення деревини). Зокрема, цього року, за даними "Наших Грошей", за такі послуги отримала від державних лісгоспів близько 117 млн грн.

  У передвиборчій кампанії Сольвар себе презентував як "господарника" і мецената. У його передвиборчих роликах неодноразово наголошувалося, що завдяки йому на Київщині було збудовано 7 храмів. Та, як виявилось, навіть через 5 років після обрання вони досі недобудовані.

  Теги : декларація БПП майно Сольвар
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів