Безвізові закони в четвер можуть не бути проголосовані

  4 Листопада, 2015 18:04
  Наразі невідомо, чи будуть вони винесені на голосування взагалі.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  В парламенті виникла проблема з ухваленням "безвізового пакета" законопроектів через пасивність комітетів ВР.

  Про це на своїй сторінці у Facebook заявила голова парламентського комітету з євроінтеграції  Ірина Геращенко.

  "Ми мали три тижні для допрацювання дійсно недосконалих урядових законів до другого читання і для ознайомлення та експертизи з законопроектами , що завтра будуть прийматися в першому читанні. Але більшість комітетів не спромоглася зібратися за ці три тижні - не було кворуму!" – йдеться в заяві.

  Геращенко наголосила, що голосування за всі законопроекти, які необхідно ухвалити для виконання ПДВЛ, заплановане на 5 листопада, але станом на вечір середи немає домовленості про те, що всі вони будуть взагалі поставлені на голосування.

  "Два з необхідних законопроектів, що стосуються наших зобов'язань в сфері міграційної політики і захисту внутрішніх документів, поки що навіть не включені в порядок денний сесії! За їх включення не проголосували, зокрема РПЛ і Самопоміч, мотивуючи тим, що після комітетів, які розглянули ці законопроекти, не пройшло необхідних 7 днів. В мене одне запитання - а хто ж заважав депутатам зібратися на комітети протягом цих 3 тижнів, а не вчора чи в останні дні?" - запитує депутат.

  За словами Геращенко, тим самим рада ставить під загрозу зриву виконання плану дій візової лібералізації.

  Як відомо, Президент України Петро Порошенко закликає народних депутатів розглянути й підтримати законопроекти, які необхідні для отримання безвізового режиму з ЄС.

  Теги : безвізовий режим Верховна Рада Ірина Геращенко безвізовий пакет
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів