Фірсов востаннє виступив у Раді

  29 Березня, 2016 10:54
  Нардеп буквально "пробився" до сесійної зали парламенту.
  Єгор Фірсов виступає у Верховній Раді
  Єгор Фірсов виступає у Верховній Раді

  Нардеп Єгор Фірсов (якого БПП та ЦВК лишили мандату) зайшов до сесійної зали парламенту, попри те, що його не хотіла впускати охорона, та виступив з трибуни в оточенні депутатів, які його підтримують.

  Напередодні ж, як передає кореспондент UA1, Фірсов розповів, що йому подзвонили з апарату ВР та попередили про блокування його картки.

  "Якщо ви думаєте, що перемогли, лишивши мандату декількох народних депутатів, то ви глибоко помиляєтесь. Насправді корупціонери намагаються повернути парламент до політичного рабства. Корупціонери, щоб продовжувати грабувати, хочуть мати дресированих депутатів" -заявив Фірсов з трибуни ВР.

  Його зустріли оплесками. Серед нардепів, які його підтримували, були Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Віктор Чумак, Дмитро Добродомов, Олег Ляшко та інші.

  Фірсов назвав незаконним "таємне" рішення фракції БПП щодо позбавлення його та Миколи Томенка мандатів, а також розкритикував "підконтрольне" ЦВК. Він заявив, що продовжуватиме боротися з "Кононенками, Березенками та Грановськими". Саме цих нардепів він звинувачує в замовленні процедури позбавлення мандатів.

  Нагадаємо, Томенко заявив, що подав адміністративний позов щодо незаконності дій президента і ВР.

  Теги : мандат Єгор Фірсов Ігор Кононенко Березенко олександр грановський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів