"Безграмотний" глава Миколаївської ОДА успішно пройшов випробний термін

  11 Сiчня, 2017 11:59
  Раніше поліція почала розслідування щодо законності перемоги Савченка в конкурсі на пост глави Миколаївської ОДА.

  Призначений президентом України Петром Порошенком на посаду глави Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко продовжує роботу після закінчення випробного терміну.

  Про це передають "Українські новини" з посиланням на керівника головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації президента Наталію Анненкову.

  За її словами, оскільки після завершення тримісячного випробного терміну Савченко не був звільнений з посади, він вважається таким, що пройшов випробування.

  Нагадаємо, після визначення переможця конкурсною комісією 6 жовтня 2016 року президент Петро Порошенко призначив Олексія Савченка главою Миколаївської облдержадміністрації з випробним терміном у 3 місяці.

  Невдовзі після цього журналісти виявили факти, що можуть вказувати на фальсифікацію результатів конкурсу. Так, Савченко склав тест на знання законодавства доволі швидко – за 6 хвилин. До того ж у своїй письмовій презентації він зробив рекордну кількість помилок.

  Наприкінці грудня 2016 року Національна поліція почала розслідування щодо того, як депутат від БПП Олексій Савченко пройшов конкурс на пост глави Миколаївщини.

  Теги : миколаївська область Миколаївська ОДА Олексій Савченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів