Без зміни складу ЦВК будь-хто зможе поставити під сумнів результати виборів – ОПОРА

  26 Червня, 2018 17:45
  При цьому в парламенті немає критичної маси депутатів, які вірять в ймовірність відповідних змін.

  Аналітик громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев вважає, що без зміни складу Центральної виборчої комісії (ЦВК) будь-хто матиме змогу поставити під сумнів результати виборів.

  Свою думку з цього приводу він висловив під час Національного форуму "Почути невидимих виборців" в Києві, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Ми вже підходимо до старту виборчої кампанії, а на рівні парламенту немає тієї критичної маси депутатів, які уявляють реалістичною заміну членів виборчої комісії", – зазначив він.  За його словами, лідери деяких фракцій парламенту прямо кажуть, що наступні вибори буде проводити ЦВК нинішнього складу, "і вони не роблять з цього трагедію".

  "Але трагедія в тому, що в умовах коли є формально легальна але де-факто нелегітимна ЦВК, політики будуть розглядати цю комісію як політичну мішень, якщо їм не буде подобатися перебіг президентських виборів", – зауважив Олександр Клюжев.

  На його думку, завжди знайдеться той кандидат, який заявить, що "легітимність встановлених результатів виборів дуже сумнівна".

  Нагадаємо, ЦВК необхідно 36 млн грн для гарантування кібербезпеки проведення виборів у 2019 році.

  Теги : вибори президентські вибори склад ЦВК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів