Березовець: Для нової коаліції намагаються зібрати 250 голосів

  6 Квiтня, 2016 14:09
  Політолог, посилаючись на джерело в АП, заявляє, що про створення нової коаліції буде оголошено до 12 квітня.

  Політолог Тарас Березовець, посилаючись на джерело в АП, заявив, що станом на 5 квітня нова коаліція вже існує, а затримка з її юридичним оголошенням пов'язана з бажанням зібрати для більшості не менше 240-250 голосів.

  За словами Березовця, "офіційно про нову коаліцію під Володимира Гройсмана оголосять найімовірніше до 12 квітня".

  Крім того, він зазначає: "Оновлення складу Кабміну буде тотальним, не менше 80%, але "Народний фронт" істотно зміцнить своє представництво: точно збережуть свої пости Арсен Аваков і Павло Петренко, плюс НФ повинен отримати ще 4 міністерства і спікера Андрія Парубія".

  За інформацією політолога, "точно не буде в новому складі міністра Андрія Пивоварського і, швидше за все, Наталії Яресько, пост першого віце-прем'єра в поєднанні з міністром економіки відсотків на 90 займе Борис Ложкін, кандидатури ж на нового главу АП, рівносильної Ложкіну, поки не знайшли – можливо, ним стане Дмитро Шимків, якщо сам не піде в Кабмін".

  Підкреслюється: "склад уряду і його нового глави озвучені американській стороні і з її боку питань немає – підтримка Штатів продовжиться за чинного президента Барака Обами та його наступника (наступниці)", а дострокові вибори до Верховної Ради в результаті перезавантаження будуть відстрочені мінімум на рік – "хоча в тому, що вони будуть, сумнівів майже не залишається".

  Також наголошується: "По генпрокурору є ясність, що він буде призначений після формування Кабміну. Зі згадуваних кандидатур можна викреслити Наталю Севостьянову. В той же час, наразі реальної кандидатури, яка набирає 226 голосів, у президента нема".

  Нагадаємо, 5 квітня заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар повідомила, що нову коаліційну угоду практично погоджено.

  Теги : Гройсман США Верховна Рада Порошенко Арсен Аваков Яресько Адміністрація Президента Павло Петренко Борис Ложкін коаліція Обама дмитро шимків Пивоварський перевибори Тарас Березовець Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів