Березовець: Для нової коаліції намагаються зібрати 250 голосів

  6 Квiтня, 2016 14:09
  Політолог, посилаючись на джерело в АП, заявляє, що про створення нової коаліції буде оголошено до 12 квітня.

  Політолог Тарас Березовець, посилаючись на джерело в АП, заявив, що станом на 5 квітня нова коаліція вже існує, а затримка з її юридичним оголошенням пов'язана з бажанням зібрати для більшості не менше 240-250 голосів.

  За словами Березовця, "офіційно про нову коаліцію під Володимира Гройсмана оголосять найімовірніше до 12 квітня".

  Крім того, він зазначає: "Оновлення складу Кабміну буде тотальним, не менше 80%, але "Народний фронт" істотно зміцнить своє представництво: точно збережуть свої пости Арсен Аваков і Павло Петренко, плюс НФ повинен отримати ще 4 міністерства і спікера Андрія Парубія".

  За інформацією політолога, "точно не буде в новому складі міністра Андрія Пивоварського і, швидше за все, Наталії Яресько, пост першого віце-прем'єра в поєднанні з міністром економіки відсотків на 90 займе Борис Ложкін, кандидатури ж на нового главу АП, рівносильної Ложкіну, поки не знайшли – можливо, ним стане Дмитро Шимків, якщо сам не піде в Кабмін".

  Підкреслюється: "склад уряду і його нового глави озвучені американській стороні і з її боку питань немає – підтримка Штатів продовжиться за чинного президента Барака Обами та його наступника (наступниці)", а дострокові вибори до Верховної Ради в результаті перезавантаження будуть відстрочені мінімум на рік – "хоча в тому, що вони будуть, сумнівів майже не залишається".

  Також наголошується: "По генпрокурору є ясність, що він буде призначений після формування Кабміну. Зі згадуваних кандидатур можна викреслити Наталю Севостьянову. В той же час, наразі реальної кандидатури, яка набирає 226 голосів, у президента нема".

  Нагадаємо, 5 квітня заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар повідомила, що нову коаліційну угоду практично погоджено.

  Теги : Гройсман США Верховна Рада Порошенко Арсен Аваков Яресько Адміністрація Президента Павло Петренко Борис Ложкін коаліція Обама дмитро шимків Пивоварський перевибори Тарас Березовець Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів