Береза: Яценюк – головний політичний актив олігархів

  17 Лютого, 2016 10:46
  Нардеп поділився враженнями від учорашнього "бенефісу" уряду.

  Народний депутат Борислав Береза вважає, що у Верховній Раді під час невдалої відставки уряду був показаний політичний спектакль, який зіграв на руку українським олігархам.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  Щодо вчорашніх подій у парламенту Береза пропонує виділити п'ять висновків.

  Перший висновок невдалого голосування за відставку уряду, за словами нардепа, – прем'єр Арсеній Яценюк став головним політичним активом олігархів. Це підтверджує голосування, в якому проурядову позицію зайняли фракції, підконтрольні олігархам.

  Береза зазначив, що після вчорашнього голосування у парламенті більше немає коаліції, відсутність якої проявить себе найближчим часом, оскільки голосування за урядові законопроекти будуть провальними.

  "Позачергові вибори будуть восени і на них політсила прем'єра набере стільки, що ні в якій парламент не пройде. "Народний Фронт" RIP. Це тепер чужорідний фронт, який обслуговує інтереси себе, Яценюка і олігархів. Маски зірвано", – написав нардеп стосовно майбутнього Яценюка та його політсили.

  Також Береза заявив, що вчора депутатів, особливо тих, які перший рік у парламенті, підло використали.

  "Все зробили по цитаті покійного класика української політики "Развели, як котят. Оцените красоту игры". Ми це запам'ятали. Зробимо висновки. Не можна сідати за один стіл з шулерами", – зазначив нардеп.

  За словами Берези, тепер слово має сказати суспільство, яке стало бідніше, зліше, агресивніше і не таке терпиме, у якого на руках сотні тисяч незареєстрованих одиниць зброї.

  "Люди не спустили пар, як того хотіли тіньові сценаристи вчорашнього спектаклю. У будь-який момент терпіння може лопнути, і заговорить вулиця. І цей фактор поламає всі сценарії, зруйнує всі плани і змете будь-які політичні ігри з політкарти України. Майдану не буде. Буде зачистка України від старих політичних еліт. Від прогнилої судової системи. Від злодійкуватих прокурорів і ментів. Від чиновників клептоманів. Паралельно постраждають безневинні і підніме голову кримінал. Винні в цьому будуть ті, хто так і не зрозумів, що часи змінилися. Але вулиці буде все одно. Вона змете всіх: і правих, і не правих", – написав нардеп, який вчора проголосував за відставку уряду Яценюка.

  Нагадаємо, парламент не прийняв резолюцію щодо недовіри чинному уряду Арсенія Яценюка.

  Раніше народний депутат від БПП Мустафа Найєм назвав провал голосування добре спланованою виставою.

  Як повідомлялося, народним депутатам, які в парламенті не голосували за відставку Кабміну Арсенія Яценюка, давали до 1 млн доларів.

  Теги : Верховна Рада борислав береза Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів