Береза: У владі йде боротьба за гроші МОЗ

  30 Липня, 2016 20:39
  Нардеп заявив, що глава МОЗ досі непризначений через протистояння наближених до влади груп впливу, які "хочуть отримати доступ до його бюджетів".

  Нардеп Борислав Береза в ефірі "112 Україна" заявив, що проблема призначення міністра охорони здоров'я криється в протистоянні наближених до влади груп впливу, які "хочуть отримати доступ до бюджетів МОЗ".

  "МОЗ – це солодкий пиріг. Більш солодкого пирога придумати не можна. Отримати бюджет МОЗ хочуть всі. І це головна проблема. Бійка йде між фармацевтичними компаніями, лобістами, посередниками, знаменитою "групою Багрія", яка нікуди не поділась, та іншими", – йдеться в заяві.

  При цьому він зазначив: проблема непризначення ключових міністрів зберігатиметься в Україні доти, "доки у нас буде квотний принцип формування уряду", оскільки наразі міністрами в Україні "призначаються не фахівці, а люди за ознакою "свій-чужий".

  Нагадаємо, раніше Береза заявив про звернення до НАБУ та САП низки народних депутатів за роз'ясненнями про склад злочину щодо нецільового використання коштів на проект "Стіна".

  Теги : МОЗ борислав береза Кабмін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів