Береза офіційно викликав Кличка на дебати

  9 Листопада, 2015 14:28
  Нагадавши, що свого часу той заявляв про важливість публічної дискусії.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Кандидат на посаду мера Києва Борислав Береза наголошує, що 11 листопада о 19-30 на Першому Національному мають відбутися дебати між ним і Віталієм Кличком як кандидатами в мери Києва.

  Про це він заявив у відеозверненні до чинного мера, розміщеному на його сторінці у Facebook.

  За словами Берези, він сподівається, що Кличко прийде на дебати та відзвітує про зроблене і незроблене на посаді мера, після чого відбудеться обговорення переваг і недоліків програм кандидатів.

  Крім того, Береза нагадав Кличку, що свого часу він наголошував на тому, що дебати – це "важлива деталь демократичного суспільства", а також висловив своє нерозуміння сучасних заяв мера про популізм публічних дискусій.

  11 ноября 19-30 на Первом Национальном должны состояться дебаты между мной и Виталием Кличко, как кандидатами в мэры Киева. Надеюсь, что Виталий придет на них. Он отчитается за сделанное и не сделанное на посту мэра, затем мы обсудим преимущества и недостатки наших программ и наших команд. А уже избиратели решат, кто из нас прав. Надо идти, Виталий Владимирович, надо идти. Надо не только рекламу на всех каналах размещать, но и на дебаты ходить. Это право избирателей видеть и сравнивать своих кандидатов. Так что жду!

  Posted by Борислав Береза on 9 ноября 2015 г.

  Раніше повідомлялось, що  Віталій Кличко не має наміру брати участь у телевізійних дебатах із кандидатом у мери столиці, позафракційним нардепом Бориславом Березою.

  Теги : Київ Віталій Кличко борислав береза місцеві вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів