Береза: "Народний фронт" проштовхнув закон, вигідний Ахметову і Фірташу

  9 Липня, 2016 15:43
  Нардеп заявив, що "Народний фронт", відстоюючи інтереси олігархів, ввів інших народних депутатів у оману.

  Позафракційний нардеп Борислав Береза заявив, що фракція "Народного фронту" ввела в оману інших народних депутатів, проштовхнувши закон, вигідний олігархам, зокрема Рінату Ахметову.

  Таку заяву він зробив в ефірі ток-шоу Савіка Шустера, зазначивши, що саме депутати "Народного фронту", одягнувши камуфляжну форму, допомогли розблокувати трибуну парламенту і прийняти закон №2706, який дозволить великим енергетичним та комунальним компаніям, які переважно належать олігархам, не розраховуватись за свої борги з державою – так, компанії Ріната Ахметова завдяки прийнятому закону зможуть не сплачувати державі 4,2 млрд гривень боргу.

  "Ви допомагаєте Ахметову, ви допомагаєте Фірташу, ви допомагаєте Григоришину і всім іншим не сплачувати в бюджет", – звернувся Береза до депутата від НФ Ігоря Лапіна.

  Крім того, Береза наголосив: НФ постійно використовує маніпуляції під час засідань Верховної Ради, нагадавши при цьому, що рейтинг народної довіри до "Народного фронту" і його лідерів – менше 0,5%, та закликав депутатів цієї фракції пам’ятати, як люди до них ставляться.

  "Якщо ви оділи військову форму і нагороди для того, щоб порушувати регламент – тут гордості немає", – підкреслив Береза, зізнавшись, що помилково також проголосував за даний закон – бо його "ввели в оману".

  Зазначимо: законопроект №2706 не пройшов обговорення на комітеті, а тому був прийнятий з порушенням регламенту.

  Нагадаємо, нардеп від НФ Дзензерський задекларував подарунків на 35 млн грн.

  Теги : Рінат Ахметов Фірташ борислав береза Народний Фронт ігор лапін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів