Береза: Деканоїдзе повинна піти у відставку

  3 Жовтня, 2016 09:32
  Нардеп заявив, що Деканоїдзе не проводила реформу поліції в Грузії.

  Народний депутат Борислав Береза заявив, що голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе не має жодного стосунку до успішної реформи поліції в Грузії. Про це депутат сказав в ефірі одного з політичних ток-шоу, під час обговорення останніх ініціатив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, про надання поліції більших прав.

  "Хатія Деканоїдзе повинна відповідати за те, що вона зробила. Я знаю точно, я спілкувався з грузинами – вона не проводила реформу в Грузії", - заявив Борислав Береза.

  Варто зазначити, що при призначені Деканоїдзе на посаду глава МВС відзначав саме вагомий вклад голови Нацполіції в реформі у Грузії. Це й стало визначальним для отримання високої і важливої посади в Україні.

  На думку нардепа, Деканоїдзе дає накази, які суперечать закону. Береза обурений висловами голови Нацполіції про необхідність заборонити громадянам фіксувати дії поліції на відео.

  Борислав Береза вважає, що Хатія Деканоїдзе повинна залишити свою посаду. "Це та людина, яка повинна йти з органів", - закінчив свій виступ нардеп.

  Зазначимо, що недавно подібну заяву зробив і Геннадій Москаль. Він також стверджує, що Деканоїдзе не мала жодного стосунку до реформування грузинської поліції.

  Теги : борислав береза національна поліція хатія деканоїдзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів