Байден не потис руку Яценюку

  8 Грудня, 2015 16:29
  Політики вже коментують і жести віце-президента США "з натяками" в бік прем’єра.
  Фото з відкритих джерел

  Дехто з політиків побачив особливі підтексти у жестах віце-президента США Джозефа Байдена під час його виступу у Верховній Раді України, коли він говорив про корупцію.

  Так, на думку нардепа Сергія Капліна, щоразу, коли Байден говорив про корупцію, він обертався в бік Арсенія Яценюка, а після виступу саме йому не потиснув руку.

  "Єдиному політику в цьому залі, з перших осіб держави. Я уважно спостерігав, і це було головним, кому потисне руку Байден після закінчення промови. Це дуже серйозний сигнал, і це означає, що більше немає партнерства США і громадянина Яценюка Арсенія Петровича" – сказав Каплін.

  Водночас Антон Геращенко (НФ) не помітив, чи Байден до когось обертався. Щоправда, погодився з його заявами про страшну корупцію в Україні.

  "Коли Байден говорить про те, що після двох років правління Яценюка, після подій на Майдані вже два роки минуло, але основна проблема України - це проблема корупції, і при цьому він дивиться в бік прем'єр-міністра України, це викликає деякі підтексти" – висловив свою думку нардеп Михайло Папієв.

  Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко також відзначила, що Байден зробив акцент на корупції, водночас питання кадрової політики не піднімалось.

  Теги : корупція Верховна Рада Арсеній Яценюк Джозеф Байден
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів