"Батьківщині" недостатньо фактів для відставки Наливайченка

  16 Червня, 2015 13:25
  Сергій Соболєв оцінив роботу Наливайченка як "незадовільну", однак для його відставки немає конкретних обґрунтувань.
  Заступник голови фракції ВО
  Фото з відкритих джерел
  Заступник голови фракції ВО "Батьківщина" Сергій Соболєв

  Президент Петро Порошенко не зустрічався з фракцією "Батьківщина" стосовно відставки керівника СБУ Валентина Наливайченка. Про це журналістам в парламенті розповів нардеп від "Батьківщини" Сергій Соболєв, передає кореспондент UA1.

  "Повинні бути якісь обґрунтування цієї відставки. З нами президент не зустрічався. Вчора ради коаліції не було. Мені важко сказати, чи діяв голова Служби безпеки в інтересах будь-якої фінансово-промислової групи (олігарха Дмитра Фірташа - Ред.).  Для цього треба факти. Чому я й кажу, що наша фракція якраз би хотіла отримати факти, якщо вони є. Подання немає, звернень також. Ми запросимо пана Наливайченка на зустріч. Бо у  нас немає інформації, щоб підтримати чи не підтримати його відставку", - розповів нардеп.

  Соболєв оцінює діяльність Наливайченка за понад рік на посаді незадовільною.

  "На жаль, факти корупції в СБУ не викорінені. Факти використання пагонів СБУ для, в тому числі і оборудок, не викорінені. Почата досить серйозна люстрація в СБУ - це правда. Але, думаю, що такий неповороткий механізм, як СБУ, потребує дуже швидких і оперативних рішень", - зазначив він.

  Зазначимо, що президент Петро Порошенко звернувся до БПП з проханням підтримати відставку Наливайченка. Радикальна партія та депутати УДАРу, які входять до президентської фракції, не голосуватимуть за це.

  Теги : СБУ Валентин Наливайченко відставка Батьківщина сергій соболєв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів