"Батьківщина" розкритикувала законопроект Порошенка про зняття недоторканності у 2020

  12 Квiтня, 2018 15:47
  У партії зазначають, що законопроект виписаний так, що парламент у майбутньому зможе відкладати терміни скасування недоторканності.

  У фракції "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" вважають неприйнятною ініціативу президента Петра Порошенка відтермінувати зняття недоторканності з народних депутатів до 2020 року.

  Про це в коментарі інтернет-виданню UA1 заявив заступник голови партії "Батьківщина", народний депутат Іван Крулько.

  "Виходить так, що часто замість політиків та законотворців у парламент йдуть корупціонери та представники бізнесу, щоб лобіювати свої бізнес-інтереси і ховатись за імунітетами. Законопроект №6773, який зараз розглядається у Конституційному суді, ми підтримуємо. Адже він пропонує скасувати депутатську недоторканність одразу після прийняття документу", – зазначив Крулько.

  Натомість, за його словами, ініціативу президента (законопроект №7203 – ред.) щодо зняття недоторканності з депутатів аж у 2020 році, у партії вважають неприйнятною.

  "Адже він (законопроект – ред.) виписаний так, що парламент у майбутньому зможе простою більшістю у 226 голосів відкладати терміни скасування недоторканності своїми змінами хоч до 2030 чи 2050 року", – додав нардеп.

  Він підкреслив, що це треба було зробити вже давно. Депутатам треба залишити імунітети лише для політичних виступів у парламенті, а щодо кримінального переслідування – всі мають бути рівні перед законом, впевнений Крулько.

  Нагадаємо, напередодні Конституційний Суд взявся за депутатську недоторканність.

  Теги : Порошенко недоторканність законопроект Батьківщина Іван Крулько критика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів