"Батьківщина" наполягатиме на негайному проведенні загальних зборів коаліції

  25 Сiчня, 2016 10:12
  Фракція "Батьківщина" хоче провести загальні збори членів парламентської коаліції – щоб обговорити компетентність членів уряду та децентралізацію.

  Фракція "Батьківщина" наполягатиме на негайному проведенні загальних зборів членів парламентської коаліції, де запропонує обговорити відповідність членів уряду займаним посадам та зміни до Конституції щодо децентралізації.

  Про це заявила лідер політсили Юлія Тимошенко, наголосивши на "безпрецедентності того, що за весь час існування цієї коаліції жодного разу не були зібрані її загальні збори".

  Водночас Тимошенко  розкритикувала запропонований порядок денний на наступний пленарний тиждень (питання складу уряду, коаліційна угода, зміни до Конституції щодо судової реформи та голосування за безвізові закони): "Лобістські закони, або закони, які нічого не значать для країни".

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що друге читання конституційних змін щодо децентралізації повинно відбуватися на фоні очевидного і вирішального прогресу у здійсненні пунктів Мінських угод, які мають бути виконані до кінця 2016 року.

  Теги : децентралізація Тимошенко Батьківщина коаліція збори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів