"Батьківщина": Цукерки з портретом Тимошенко – провокація від Пашинського

  29 Листопада, 2018 15:33
  Політсила Юлії Тимошенко заперечує свою причетність до випуску цукерок із зображенням їхнього лідера на захопленій рейдерами Житомирській кондфабриці.

  У регіональному осередку "Батьківщини" в Житомирі стурбовані інформацією про те, що захоплена рейдерами під керівництвом народного депутата Сергія Пашинського Житомирська кондитерська фабрика готує випуск цукерок із зображенням Юлії Тимошенко. У політсилі підозрюють можливі провокації.

  Про це інтернет-виданню UA1 повідомив прес-секретар житомирського осередку політсили Валерій Шелепа.

  "Ми спробуємо це перевірити і попередимо центральний офіс. Мені не відомо, щоб було партійне замовлення на випуск таких цукерок. У Житомирі всі знають, що фабрику контролює "Народний фронт", тому, для чого там затіяли випуск такої продукції, незрозуміло", – заявив Шелепа.

  UA1 зв'язався з центральним офісом "Батьківщини", щоб з'ясувати, чи розміщувала партія замовлення на виробництво подарункових наборів цукерок з фотографією Юлії Тимошенко.

  За інформацією партійної прес-служби, такого замовлення не було. Наразі представники "Батьківщини" намагаються з'ясувати, хто ініціатор випуску згаданих новорічних наборів, і з якою метою фабрика збирається їх виробляти.

  Раніше повідомлялося, що до Нового року Житомирська кондитерська фабрика має намір підготувати велику кількість подарункових наборів з портретом лідера "Батьківщини".

  Теги : Тимошенко Батьківщина сергій пашинський житомир Народний Фронт рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів