Барна пояснив, чому влаштував бійку в Раді

  12 Грудня, 2015 21:18
  За словами нардепа, його спровокували цинічна брехня, нахабство та зарозумілість у виступі Прем'єра.
  Фото з відкритих джерел

  Нардеп від Блоку Петра Порошенка Олег Барна виступив зі зверненням до українського народу з поясненням свого вчинку у Верховній Раді щодо Прем'єр-міністра Арсенія Яценюк.

  "Я зробив так, як мені веліла моя совість і переконання. Як захисник інтересів свого народу, я не хотів слухати більше цинічну брехню, нахабство, зарозумілість Прем'єр-міністра Яценюка, який в черговий раз поставився з цинічною зневагою до парламентаріїв і всього українського народу", - заявляє Барна зі своєї сторінки у Facebook.

  Крім того, він зазначив, що від самого початку був проти кандидатури Яценюка на посаду Прем'єр-міністра, "але є воля народу, вибори, найбільший рейтинг у парламент партії Народний фронт, коаліційна угода", а також назвав уряд "непрофесійним, корумпованим і нездатним на реформи", звинувативши його у збіднілості українців і руйнуванні країни.

  НагадаємоБарна спровокував бійку в парламенті під час години питань до уряду. Зокрема, під час виступу Яценюка він підійшов до трибуни, вручив йому букет червоних троянд, після чого обхопив прем'єра руками та виніс з-за трибуни, за що згодом був виключеним із фракції.

  Своєю чергою, перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко заявив, що наступного пленарного тижня Верховної Ради буде винесено на голосування питання дострокового припинення депутатських повноважень Олега Барни.

  Теги : Верховна Рада Арсеній Яценюк уряд БПП депутат Олег Барна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів