Банкова розкручує Савченко як кандидата проти Тимошенко – політолог

  21 Березня, 2018 17:56
  Підозрюваний в організації терактів нардеп є спільним проектом Порошенка і Медведчука.

  Політичний експерт Дмитро Корнійчук вважає, що народний депутат Надія Савченко – спільний проект президента Петра Порошенка і лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука.

  На президентських виборах Савченко буде розкручуватися як технічний кандидат проти лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, заявив експерт в коментарі для РІА Новини України.

  "Савченко – спільний проект Порошенка і Медведчука, який зараз запущений в розкрутку. І повинен замінити для народу "шоу Саакашвілі", яке втратило рейтинги", – зазначив Корнійчук.

  За його словами, нардеп також повинна стати одною з головних осіб партії "За життя". План чинної влади, на думку експерта, полягає в тому, щоб зняти недоторканність з Савченко, але не допустити її арешту, тим самим давши їй можливість для піару власної персони.

  "Іншими словами, Банкова буде "ліпити" такого собі вихідця з народу, який проти всієї влади", – пояснив Корнійчук.

  Він додав, що нардеп отримає частково підтримку провладного електорату, який міг би перейти до Тимошенко. Однак плани Банкової стосовно Савченко може зруйнувати "Народний фронт", відмовившись голосувати за зняття з підозрюваної в організації терактів недоторканності.

  Нагадаємо, народний депутат Надія Савченко просить Верховний Суд визнати незаконним і скасувати рішення Верховної Ради про виключення її зі складу Комітету з питань національної безпеки і оборони.

  Теги : Адміністрація Президента юлія тимошенко Надія Савченко Петро Порошенко Медведчук Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів