Банкова нічого не знає про "Порошенка і Мальдіви"

  19 Червня, 2017 15:48
  В АП кажуть, що не мають інформації про травневу мандрівку президента на фешенебельні острови.

  В Адміністрації Петра Порошенка відмовилися надавати інформацію про візит глави держави на Мальдівські острови в період з квітня по травень цього року.

  Таку відповідь отримала редакція агентства "Українських Новин" на відповідний запит.

  "Відносно здійснення Президентом України візиту в Мальдівську Республіку квітні-травні 2017 року, відзначаємо, що за повідомленням Головного департаменту Державного протоколу та Церемоніалу Адміністрації Президента України інформація про такий візит відсутня", - йдеться в офіційній відповіді АПУ.

  Вперше інформацію про незадекларовану мандрівку глави держави на Мальдіви під час травневих свят поширив нардеп БПП Сергій Лещенко. Тоді депутат зазначив, що перед поїздкою Порошенко зібрав консиліум юристів, які розробили план з уникнення декларування видатків.

  "На травневі свята президент Порошенко таємно літав на Мальдіви і не задекларував витрати - оренду острова і чартерний переліт. Це найкраща ілюстрація того, як він ставиться до антикорупційних законів. Для нього це головний біль - починаючи від керівництва НАБУ і закінчуючи активістами, - наголосив Лещенко.

  Раніше ЗМІ писали, посилаючись на джерело в АП, що Порошенко постійно відпочиває в одному й тому ж готелі на Мальдівських островах. Минулий свій день народження 26 вересня він відзначав з дружиною Мариною, сином Олексієм, його дружиною та двома дітьми і подружжям Ложкіних.

  Теги : Порошенко Адміністрація Президента декларація Мальдіви
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів