Азаров заявив, що Янукович був нерішучим президентом

  25 Серпня, 2015 14:11
  Він не спромігся втопити Майдан у крові, жалкує екс-прем'єр.

  Віктор Янукович під час Майдану мав бути більш рішучим та "звільнити площу від бойовиків та провокаторів", заявив екс-прем'єр Микола Азаров в інтерв'ю російським ЗМІ.

  Для "зачистки" захоплених будівель й самого Майдану було достатньо сил, впевнений Азаров. 

  "І вже після факту загибелі співробітників правоохоронних органів Янукович був просто зобов'язаний прийняти всі необхідні заходи. Я про це говорив публічно на засіданні уряду, я заявив, що перейшли межу, жодних мирних протестів вже немає, є спроба захоплення влади, і влада повинна на це реагувати. Янукович мені сказав, що я йому зриваю мирні переговори", - додав він.

  Євромайдан повністю спонсорувався США, які, за думкою Азарова, "найбільше не хотіли допустити інтеграції України в Євразійський союз". 

  Він вважає, що треба було бути жорсткішим по відношенню до "величезної кількості грантоїдів, НКО, які живилися за рахунок американського бюджету".

  Нагадаємо, в Росії створений "Комітет порятунку України", який очолив саме Азаров. Він висловився проти свого колишнього шефа Віктора Януковича та заявив, що тому місце на лаві підсудних "поруч з Порошенком".

  Теги : Майдан Янукович Микола Азаров Євромайдан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів