Автор шеврону УКРОП продав логотип партії Коломойського за одну гривню

  24 Червня, 2015 15:43
  Корбан відповів на питання про нову політичну силу.

  Політсила олігарха Ігоря Коломойського УКРОП не матиме єдиного лідера. Про це журналістам розповів один з керівників партії УКРОП Геннадій Корбан, передає кореспондент UA1.

  "У медіа-просторі були повідомлення,  що ми якимсь чином некоректно повели себе у відношенні авторського права. Андрій (автор шеврону - Ред.) погодився передати українському об'єднанню патріотів цей символ практично безкоштовно. За умовну платню - одна гривня. Ми домовились про співробітництво з художником", - розповів Корбан. Він показав журналістам ліцензійний договір.

  Корбан розповів, що найближчим часом запрацює офіційний сайт партії УКРОП. З'їзд партії відбудеться 12 липня.

  "У нас партія не лідерського типу. У нас існує політрада, яка складається з діючих депутатів та лідерів суспільної думки, яких ми запросили у партію", - розповів він.

  На запитання, чи не увійде екс-глава СБУ Валентин Наливайченко у їх партію, Корбан відповів, що "поки таких переговорів не було".

  Нагадаємо, тиждень тому автор шеврону - художник Андрій Єрмоленко - заявив, що має намір подати в суд на партію УКРОП за крадіжку логотипу, який він розробив для бійців АТО.

  Теги : Коломойський Корбан партія "УКРОП"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів