Автомайдан вимагає відставки Авакова

  14 Листопада, 2016 17:27
  Подальше перебування Арсена Авакова на посаді глави МВС автомайданівці вважають небезпечним для країни.

  Громадська організація "ВО "Автомайдан" вимагає звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

  Відповідну заяву розміщено на сторінці Автомайдану у Facebook.

  "Арсен Аваков, який обіймає свою посаду найдовше в Кабміні, не тільки повністю провалив своє головне завдання – реформу і очищення від корупції відомства, а й зробив усе, щоб цю реформу заблокувати і зберегти стару корумповану систему!" – йдеться у повідомленні.

  Автомайданівці виступають за призначення на посаду глави МВС "зовнішнього професіонала не зі старої корумпованої системи".

  Авакову висунуто звинувачення у розставлянні на ключові посади в Нацполіції "некомпетентних, але вірних йому людей", провал атестації шляхом створення "кишенькових комісій Авакова", збереження у системі тисяч корумпованих даїшників і бійців Беркута та блокування фінансування подальших кроків реформи Нацполіції.

  "Вже стало очевидним – подальше перебування Арсена Авакова на своїй посаді є небезпечним для країни і без подальшого очищення і остаточного реформування Нацполіція імені Авакова перетвориться на монстра часів Януковича!", – застерігають учасники громадської організації.

  Автомайдан звернувся до парламентської коаліції із закликом негайно розпочати консультації щодо кандидатури нового міністра внутрішніх справ. Інакше автомайданівці обіцяють провести всеукраїнський збір у Києві та "оголосити будівлю міністерства на вул. Богомольця територією без Авакова".

  Нагадаємо, сьогодні про свою відставку заявила голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

  Теги : корупція МВС Арсен Аваков звільнення Автомайдан вимоги
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів