Авакова звинуватили у зв’язках з російським криміналом

  7 Жовтня, 2016 17:14
  Колишній кримінальний авторитет Леонід Ройтман стверджує, що Аваков має зв’язки з російським "Сонцевським" кримінальним угрупуванням.

  Журналісти "Дорожнього контролю" провели журналістське розслідування, в результаті якого знайшли зв’язки між депутатом Верховної Ради В’ячеславом Константиновським та "Сонцевським" кримінальним угрупуванням. Журналісти взяли інтерв’ю у кримінального авторитета Леоніда Ройтмана ("Льоня Длінний"), який зараз проживає у США. За його словами, Константиновський тісно пов'язаний з російським криміналом.

  За твердженням Ройтмана, діловим партнером нардепа Константиновського є один з лідерів "Сонцевського" бандитського угрупування, соратник президента РФ Володимира Путіна, Андрій Скоч. В цьому ж розслідуванні сам Константиновський зізнається, що давно знає і товаришує зі Скочем.

  Леонід Ройтман також запевняє, що з російським кримінальним угрупуванням пов'язаний і глава МВС Арсен Аваков.

  "Константиновського і Авакова пов’язують "сонцевські", зокрема Семен Могілевич", – каже колишній кримінальний авторитет.

  Журналістам "Дорожнього контролю" Ройтман розповів, що зараз в МВС використовують схему, яку винайшли ще в 90-ті. Бойовиків кримінальних угруповань оформлюють, як працівників МВС та видають їм зброю.

  "В 96-му році ми оформлювали своїх бойовиків в спецпідрозділ "Титан", для того щоб вони отримували міліцейську форму і носили зброю. Те ж саме зараз робить В’ячеслав Константиновський, оформлюючи бойовиків в батальйони, для того, щоб Аваков нагороджував їх іменною зброєю", – стверджує Ройтман.

  У матеріалах кримінальної справи проти Ройтмана американська прокуратура офіційно визнає, що депутат від "Народного фронту" В’ячеслав Константиновський був членом злочинного угрупування. Журналісти припускають, що американське ФБР може заарештувати Константиновського.   Теги : кримінал Путін Росія МВС зброя Арсен Аваков спецпідрозділ Титан Ройтман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів