Авакова таки можуть звільнити – все залежить від Парубія

  23 Лютого, 2017 09:59
  Якщо спікер пропустить відповідну постанову в сесійну залу, парламент голосуватиме за відставку глави МВС.

  Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 22 лютого рекомендував депутатам винести на голосування проект постанови № 5041 про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

  Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Сергій Каплін – один із авторів зазначеного проекту постанови.

  За його словами, депутати із комітету зняли із себе відповідальність і пропонують парламенту шляхом голосування визначитися щодо звільнення Авакова.

  "Віддали на вирішення Парубію – однопартійцю Авакова, який знає, що якщо винесе це рішення в зал, під ВР збереться мільйон українців, які хочуть жити в безпечній, некорумпованій, не кримінальній країні. Країні без Авакова", – зазначив депутат.

  Ще один проект постанови авторства Капліна – про самоусунення глави МВС від роботи, коли він у грудні 2016 року втік з України після розстрілу 5 його підлеглих у Княжичах, комітет відхилив.

  "Для комітету така кількість вимог звільнити Авакова, відповідального за провал реформи, розгул злочинності та колапс на Сході, чомусь не сигнал", – резюмував нардеп.

  Каплін також зауважив, що всі його пропозиції розглядалися комітетом з правоохоронної діяльності без нього, оскільки нардеп у цей час мусив головувати на комітеті соцполітики й однопартійці Авакова прекрасно про це знали.

  Теги : Арсен Аваков звільнення Андрій Парубій проект постанови Сергій Каплін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів