Авакова повинні звільнити – американський інвестор

  21 Травня, 2019 17:47
  Власник Житомирської кондитерської фабрики розповів, що слід зробити, аби Зеленському повірили іноземні інвестори.

  Міністр МВС Арсен Аваков має бути звільнений, а його діяльність якнайуважніше розслідувана. Про це на своїй сторінці в Facebook написав американський інвестор, власник Житомирської кондитерської фабрики Ігор Бойко.

  "Аваков такий же член злочинної групи Петра Порошенка, як і Грицак, і Луценко. Я знаю, про що я говорю. У мене є всі докази, що Аваков виконував наказ Порошенка щодо рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики, яка мені належить, силами поліцейського спецназу", – написав американський бізнесмен.

  За словами Бойка, він багато разів звертався в усі українські правоохоронні органи і надавав докази того, що Арсен Аваков виконав незаконний наказ Порошенка та здійснив силове захоплення фабрики бізнесмена. Для цього було використано спецназ Національної поліції.

  Американський бізнесмен зазначає, що кожен день, поки Аваков буде знаходиться на посту міністра, рівень довіри українців до нового президента Володимира Зеленського буде значно знижуватися.

  "Президент Зеленський закликав українців повертатися додому. Я повернувся в Україну вже дуже давно. Мене пограбували, побили, кинули у в'язницю і піддали тортурам. Я знаю, що Володимир Зеленський не робив це зі мною. Але саме йому тепер виправляти всі ті помилки, які зробив Порошенко. Тільки після цього іноземні інвестори повірять новому президенту!" – зазначив Ігор Бойко.

  На думку американського інвестора, тільки розслідування всіх злочинів, скоєних під час президентства Петра Порошенка, і покарання всіх винних дасть сигнал іноземним інвесторам, що в Україну можна вкладати гроші.  Раніше 20 громадських організацій вимагають від США ввести проти генпрокурора Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова персональні санкції.

  Теги : МВС Порошенко Арсен Аваков національна поліція рейдерське захоплення ігор бойко Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів