Авакова під час візиту до Японії супроводжувала його 24-річна заступниця

  11 Листопада, 2016 11:55
  МВС досі не може підрахувати бюджет цього відрядження.

  Заступник міністра МВС з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва у статусі радника супроводжувала Арсена Авакова під час його недавнього візиту в Токіо.

  Фотографії та враження від поїздки можна знайти на сторінці Дєєвої у Facebook. Там же вона поділилася думкою про свого начальника.

  "Я дуже пишаюся тим, як сприймають Главу нашого Міністерства, пишаюся його сильною непохитною і мудрою позицією", – повідомила Дєєва в одному з постів.

  Тоді ще майбутня замміністра провела в Японії щонайменше 6 днів – з 22 по 28 жовтня. Окрім столиці Токіо вона побувала в місті Камакура в штаті Канагава. Очевидно, що поїздку в Камакура з Дєєвою розділив її начальник – такий висновок можна зробити з фотографії статуї Будди з храму в цьому японському місті, яку Аваков розмістив у своєму Facebook.

  Раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ не змогло відповісти на запит ЗМІ про склад делегації та бюджет відрядження до Японії. МВС попросило відстрочку в 20 робочих днів, аби підрахувати витрати.

  Нагадаємо, у четвер, 10 листопада, 24-річна Анастасія Дєєва стала новим заступником міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції.
  Теги : МВС Арсен Аваков Японія бюджет Токіо офіційний візит Анастасія Дєєва
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів