Аваков може піти у відставку після прийняття держбюджету-2016

  23 Грудня, 2015 18:32
  У разі прийняття бюджету в якому не буде підтримуватися розпочата реформа МВС, глава відомства відмовиться взяти на себе відповідальність за її провал.
  Фото з відкритих джерел

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не піде з посади доти, доки буде можливість проводити реформу МВС.

  Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді", наголосивши, що

  "Якщо мої руки зайняті відповідями на інтриги і тільки тим, щоб не атакували і дали працювати – така робота мені не цікава, тому що  ми в міністерстві запустили процес реформ. і якщо хоча б однією рукою я можу робити реформу, а іншою відбиватися від політиканства – тоді я згоден", - йдеться в заяві.

  Крім того, глава МВС наголосив, що "як тільки буде прийнятий бюджет, в якому не буде підтримуватися розпочата реформа МВС - впадуть цілі напрямки", підкресливши, що в такому разі він не буде нести відповідальність за провал інших, і не бачить жодних перспектив для продовження реформи.

  Також міністр зазначив, що "проти уряду вже кілька місяців йде інформаційна кампанія. І формулювалася вона саме так: мовляв, це уряд "Народного фронту", а ми, хороші хлопці з БПП, просто сидимо збоку і спостерігаємо. Або від партії Ляшка, або від "Батьківщини" і "Самопомочі". Сидимо типу поруч, але не маємо до того, що відбувається в уряді, ніякого відношення. Але ж це неправда!".

  Разом з тим, Аваков, наголосив: якщо не буде іншого виходу, то він і НФ готові йти на вибори для подолання політичної кризи.

  НагадаємоАваков прогнозує звільнення 20-30% співробітників під час переатестації поліції.

  Теги : МВС Арсен Аваков уряд реформа Батьківщина БПП Самопоміч Народний Фронт
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів