Аваков засекретив біографію чиновника, якому довірили блокування сайтів

  27 Березня, 2017 14:54
  За механізм блокування інформресурсів відповідає людина, яка зробила кар'єру за Януковича – ЗМІ.

  Міністерство внутрішніх справ відмовило журналістам в оприлюдненні офіційної біографії директора структури, яка займається розробкою законопроекту щодо блокування інтернет-сайтів.

  Таку відповідь дали в МВС на запит "Українських новин".

  Йдеться про директора Департаменту формування політики щодо підконтрольних міністру органів влади та моніторингу МВС Василя Бондара.

  У відомстві пояснили, що створення офіційних біографій нормативно-правовими документами не передбачено, тому не можуть виконати прохання ЗМІ.

  З відкритих інформаційних джерел відомо, що Бондар встиг побувати заступником міністра внутрішніх справ, начальником Головного слідчого управління МВС.

  Працював заступником міністра МВС – начальником Головного слідчого управління в 2006-2007 роках в уряді Віктора Януковича.

  У квітні 2014 року Аваков призначив його на посаду начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС.

  Через рік Бондару за указом Порошенка присвоїли звання генерал-майора.

  Що стосується його декларації, то вона нічим не відрізняється від звітів решти українських чиновників – порівняно низькі доходи і багато нерухомості.

  Нагадаємо, 13 лютого президент ввів в дію рішення РНБО "Про загрози кібербезпеки держави та заходи щодо їх нейтралізації", що передбачає блокування інформаційних ресурсів.

  Інтернет-асоціація вважає таке рішення політичною цензурою.

  Теги : МВС Арсен Аваков сайти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів