Аваков взяв собі у радники садиста

  24 Травня, 2016 18:09
  Поради міністру МВС даватиме людина, що наказала бити літніх жінок.

  Валерія Рудика, який у понеділок, 23 травня, звільнився з посади тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління Національної поліції Житомирської області, призначено радником міністра МВС.

  Про це у вівторок, 24 травня, журналістам повідомив сам Рудик під час представлення нового очільника поліції Житомирщини.

  Перед тим у пресі з’явилася інформація про звільнення Рудика, яке він заперечував, стверджуючи, що просто пішов у відпустку. Журналісти пов’язували ймовірну відставку з неналежним виконанням Валерієм Рудиком своїх обов’язків на посаді начальника поліції.

  Йдеться, зокрема, про наказ Рудика бити людей під час розгону мирної акції на території Житомирської кондитерської фабрики. Нагадаємо, за вказівкою новоспеченого радника міністра МВС, спецпризначенці застосували кийки проти робітників фабрики, переважну більшість яких становили жінки.

  Однак те, що ЗМІ трактували як помилку, насправді виявилось відмінним виконанням розпоряджень згори. Про що, власне, й свідчить нове призначення екс-начальника житомирської поліції.

  Виникають запитання й щодо критеріїв, за якими міністр Аваков обирає собі радників.

  Як повідомлялося раніше, менеджмент Житомирської кондитерської фабрики заявляв про "кришування" главою МВС рейдерського захоплення підприємства, за яким стоїть народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський.

  Теги : МВС Арсен Аваков житомир рейдерське захоплення «ЖЛ» валерій рудик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів