Аваков візьме в ЄС 6 млн євро – реформуватиме поліцію

  31 Серпня, 2016 12:54
  Реформувати нещодавно створену Нацполіцію почнуть з Києва, Львова та Харкова.

  ЄС надасть Україні 6 млн євро для реформування поліції.

  Про це повідомляє прес-служба МВС, зазначаючи, що "проект складатиметься з 2 частин: перша – це концепція взаємодії поліції з суспільством, а друга – забезпечення громадського порядку".

  При цьому наголошується: в рамках реформування, перший етап якого пройде в Києві, Львові та Харкові, планується створення спеціального немілітаризованого поліцейського загону, "діяльність якого базуватиметься на принципі деескалації напруги під час масових заходів".

  Разом з тим, підкреслимо: спрікер МВС Артем Шевченко на своїй сторінці в Facebook заявив, що найближчим часом буде оголошено про новий набір до патрульної поліції – "Планується набрати близько тисячі чоловік".

  Нагадаємо, в суспільстві росте рівень невдоволення діями Нацполіції, працівники якої протягом останнього часу спричинили ряд гучних скандалів, зокрема, на Миколаївщині поліцейські вбили чоловіка під час затримання, а в самому Миколаєві поліція побоялась протистояти п’яним "мажорам".

  Крім того, Нацполіцію сколихнули також скандали через неприйнятну поведінку поліцейських – так, спочатку краматорський поліцейський зробив селфі на фоні закривавленого пенсіонера, а потім були затримані п’яними за кермом співробітники поліції Києва та Рівненської області.

  Теги : Арсен Аваков поліція ЄС патрульна поліція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів