Аваков виступив за амністію мешканців Донбасу

  16 Квiтня, 2018 12:10
  Міністр внутрішніх справ вважає необхідним ухвалення Радою закону про амністію та колаборантів.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Верховній Раді  необхідно буде ухвалити закон про амністію та колаборантів після повернення окупованих територій Донбасу до складу України.

  Після встановлення контролю Києва за окупованими територіями на них проведуть місцеві вибори, після чого буде сформовано місцеву адміністрацію, розповів Аваков в інтерв’ю для Української правди.

  За його словами, ухвалення закону про колаборантів дозволить визначити ступінь співпраці окремо взятого мешканця з окупаційною владою. Міністр внутрішніх справ зазначив, що закон про колаборантів є дуже складним питанням для українського суспільства. Незважаючи на це, Аваков вважає, що після реінтеграції Донбасу потрібно обов’язково визначити статус кожної людини, яка проживає на окупованих територіях.

  "Офіційно встановити, що вона такий самий громадянин України, як і всі інші. Вона або жертва, яких більшість, або учасник, але не критичний. Чи все ж заслуговує на осуд", – підкреслив глава МВС.

  На його думку, Раді також необхідно буде ухвалити закон про амністію, який зніме відповідальність з усіх мешканців Донбасу, крім тих, хто брав участь у військових діях та репресіях проти мирного населення.

  Аваков вважає, що народні депутати зможуть проголосувати за прийняття відповідних рішень.

  НагадаємоАрсен Аваков заявив, що має свій план повернення окупованих територій Донбасу під контроль України.

  Теги : МВС Арсен Аваков війна на донбасі закон про амністію реінтеграція Донбасу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів