Аваков уперто не зізнається, кому роздав нагородну зброю

  10 Листопада, 2016 20:27
  Натомість розсилає листи, в яких просить власників зброї підписати звернення, яким ті забороняють МВС надавати дані про нагородження.

  Міністерство внутрішніх справ намагається приховати інформацію про людей, які отримали нагородну вогнепальну зброю від глави відомства Арсена Авакова.

  Про це заявила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що спрямувала Авакову звернення щодо надання інформації про людей, нагороджених зброєю впродовж 2014-2016 років.

  На її думку, людина, котра отримала зброю як нагороду, повинна мати неабиякі заслуги перед державою та людьми, тому окремий інтерес становить підстава її нагородження. Тому Сироїд видається дивним, що МВС приховує імена людей, гідних державних нагород.

  Ще більше, за її словами, спантеличують листи від МВС, які почали надходити власникам нагородної зброї. У них, за словами Сироїд, відомство просить підписати звернення, яким власники такої зброї забороняють міністерству надавати відомості про нагородження.

  Нагадаємо, раніше Київський апеляційний адмінсуд зобов’язав Міністерство внутрішніх справ розкрити на запит ЗМІ списки осіб, які були нагороджені вогнепальною зброєю главою відомства Арсеном Аваковим.

  Теги : МВС Арсен Аваков вогнепальна зброя
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів