Аваков різко відповів Кіхтенку: "У чергу, сучі діти!"

  8 Червня, 2015 15:36
  Міністр заявив, що Яценюк оголосив війну не Донецькій ОДА, а "всім дурням, які закликають співпрацювати з владою окупованих територій".
  Фото з відкритих джерел

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував заяву очільника Донецької області про те, що Кабінет Міністрів під головуванням Яценюка оголосив "війну" його області.

  Як він написав у своєму Facebook, Кіхтенко помилився: "це війна всім дурням, які закликають співпрацювати з владою окупованих територій". А також війна всім "боярам", які на своєму місці замість важкої роботи "барствують" в начальниках.

  Аваков заявив, що Кіхтенко проходить за обома цими критеріями, тому Кабмін одноголосно проголосував за його відставку та направив відповідне подання Президенту.

  Замість Арсенія Яценюка він відповів Кіхтенку "словами близького до звільнюваних чинуш Шарікова": "У чергу, сучі діти, у чергу!".

  У свою чергу, з Аваковим погодився і відомий політолог Тарас Березовець: "не буває такого, щоб 100% членів Кабміну помилялися, висловлюючи недовіру одному губернатору. Адже всім очевидно, що при всіх проблемах треба не нити, а рити землю. Як той же Москаль". 

  Почитал интервью Кихтенко Anastasiya Ringis на УП. Вот не возьму в толк, как человек в погонах может быть таким плаксивы...

  Posted by Тарас Березовец on 8 Июнь 2015 г.
  Теги : Арсен Аваков Арсеній Яценюк Кіхтенко Донецька ОДА
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів