Аваков продає вкрадені у держави 18 га землі – нардеп

  4 Жовтня, 2016 12:07
  Фірма Авакова заволоділа зазначеною ділянкою у 2005 році, коли той очолював Харківську облдержадміністрацію.

  Поки Національне антикорупційне бюро розслідує справу про заволодіння компанією міністра внутрішніх справ Арсена Авакова 18 га землі у Харківській області, глава МВС намагається продати цю ділянку.

  Про це повідомив народний депутат Сергій Каплін на своїй сторінці у Facebook.

  Він зазначає, що землі, на якій розташовувався оздоровчий табір "Лісова стежка", планує купити харківський бізнесмен Олександр Фельдман.

  Фірма Фельдмана наразі орендує зазначену ділянку у ТОВ "Лісова галявина", яке належить дружині Авакова. "Якщо продаж відбудеться законно – повернути гектари державі буде практично неможливо", – наголошує Каплін.

  Нардеп нагадує, що 18 га державної землі (табір та 7 га лісу) фірмі глави МВС "Інвестор" "виділила" Дергачівська районна адміністрація ще в 2005 році, коли, ще не будучи міністром, Аваков масово привласнював дитячі табори. Скандальну ділянку у Авакова навіть були забрали, однак, прийшовши до влади, він повернув її через суд.

  Як повідомлялося, НАБУ підозрює екс-керівництво Дергачівської РДА в незаконному відчуженні землі площею понад 18 га в інтересах компанії "Інвестор", яка належить дружині глави МВС Арсена Авакова. 

  Теги : Арсен Аваков Харківська область НАБУ земельна ділянка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів