Аваков приховує володіння низкою фірм

  16 Листопада, 2016 14:52
  Міністр внутрішніх справ не вказав у своїй е-декларації причетність до діяльності кількох компаній.

  Глава МВС Арсен Аваков не вказав у своїй е-декларації ряд бізнесів, якими володіє його сім'я.

  Про це повідомляє "Страна".

  Так, автори матеріалу заявляють, що знайшли відомості про італійську фірму, яку раніше вже пов'язували з бізнесом Авакова, – Investor Italia s.r.l., що, згідно із бюлетенем держреєстрації Кіпру, разом з активами, вартістю 6,037 млн євро, була приєднана до кіпрського офшору Silova Trading Co. Limited.

  Крім того, підкреслюється, що до декларації Авакова не потрапили ті фірми, якими його дружина – Інна Авакова – володіє через посередників, серед яких (фірм) – ТОВ "Лісова поляна", у власності якої перебуває дитячий оздоровчий табір "Лісова стежка".

  Також, згідно з даними реєстру нерухомості, у власності дочірнього підприємства "Інвестора" – ДП "Інвестор Еліт Буд" – знаходиться офісна будівля в Харкові, площею близько 3 тис. кв.м., відомості про володіння якою в е-декларації Арсена Авакова не вказані.

  В точності, як і кілька об'єктів нерухомості, в яких зареєстровані десятки компаній, так чи інакше пов'язаних з бізнес-структурами родини міністра.

  Разом з тим, підкреслюється: 2 грудня 2015 року банк Авакова – "Базис" – повідомив про зміну своїх власників: частка контрольованого Інною Аваковою "Інвестор-фонду", котрому належали 73,18% банку – перейшла маловідомій приватній фірмі "Біо-М", а частка ПАТ "Інвестор", котре також контролює Авакова, в 23,65% – не вказаній фізичній особі.

  Фірмою "Біо-М" і володіє, і керує такий собі Євген Пилипенко, який після покупки акцій очолив також і сам банк, якому належить безліч приміщень та земельних ділянок, а в квартирі за місцем свого проживання він "прописав" юридичну адресу установи.

  В той же час, наголошується, в червні 2016 року на ім'я ТОВ "Мультимедіацентр" – керівником якого є колишній бухгалтер однієї з фірм Авакова – були придбані 72 га сільгоспземлі під Харковом.

  При цьому підкреслюється: засновником ТОВ "Мультимедіацентр" є кіпрська фірма "Доверленд інвестментс лімітед", яка заснувала також ряд інших компаній, що належать людям, так чи інакше пов'язаних з Аваковим.

  Теги : Арсен Аваков електронне декларування Інна Авакова
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів